• Yrityksen nimi
  • Sijainti
    Suomi
  • Lisätietoja antaa

    Pääkaupunkiseutu:
    Tarja Ilvonen, Johtaja Board Competencies, Senior Headhunter. +358 50 569 1921, tarja.ilvonen@inhunt.fi

    Lounais-Suomi, Satakunta, Lounais-Häme ja Ahvenanmaa:
    Harri Knaapi, Aluejohtaja, Turku, +358 45 869 8228, harri.knaapi@inhunt.fi

    Pirkanmaa ja Kanta-Häme:
    Peter Koistinen, Aluejohtaja, Tampere, +358 500 668 633, peter.koistinen@inhunt.fi

    Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa:
    Jari Luoma, Aluejohtaja, Vaasa, +358 500 666 867, jari.luoma@inhunt.fi

    Pohjois-Pohjanmaa, Koillismaa ja Pohjois-Suomi:
    Stig Hedberg, Aluejohtaja, Oulu, +358 44 330 3132, stig.hedberg@inhunt.fi

    Keski-Suomi:
    Raimo Kielinen, Aluejohtaja, Jyväskylä, +358 400 660 746, raimo.kielinen@inhunt.fi

    Pohjois- ja Etelä Savo, Pohjois- ja Etelä Karjala:
    Heikki Ovaskainen, Aluejohtaja, Kuopio, +358 40 843 9221, heikki.ovaskainen@inhunt.fi

    Päijät-Häme ja Kymen alue:
    Timo Viljakainen, Aluejohtaja, Lahti. +358 40 503 5554, timo.viljakainen@inhunt.fi

Hallitusjäsenten suorahaku

Oletko jo hallitusammattilainen? Haluatko hallitusammattilaiseksi?

InHuntin asiakaskunnassa on tarvetta hallitusammattilaisille. Siksi haemme hallitusammattilaispooliimme nyt lisää potentiaalisia henkilöitä, jotka voisivat liittyä asiakasyritystemme hallituksiin.

Laita alta löytyvän ”hae paikkaa” napin kautta itsestäsi esittely hakemuslomakkeen kautta CV:n kera. Esittelyssä odotamme, että kerrot, mitä hyötyä sinusta olisi yritysten hallituksissa sekä millainen olisi myös itse toivomasi yritys kooltaan, profiililtaan ja millä liiketoiminta-alueella toimiva.

Voit myös kertoa esittelyssä, onko sinulla mahdollisuus ja halu ostaa osuutta yrityksestä sekä paljonko voisit investoida yritykseen rahaa ja/tai aikaa.

Välittömästi kun InHuntilla on sinun profiiliisi sopiva hallituspaikka tarjolla, olemme sinuun yhteydessä.

Lisätietoja hallitusammattilaisten pooliin kuulumisesta antavat:

Pääkaupunkiseutu:
Tarja Ilvonen, Johtaja Board Competencies, Senior Headhunter. +358 50 569 1921, tarja.ilvonen@inhunt.fi

Lounais-Suomi, Satakunta, Lounais-Häme ja Ahvenanmaa:
Harri Knaapi, Aluejohtaja, Turku, +358 45 869 8228, harri.knaapi@inhunt.fi

Pirkanmaa ja Kanta-Häme:
Peter Koistinen, Aluejohtaja, Tampere, +358 500 668 633, peter.koistinen@inhunt.fi

Pohjois-Pohjanmaa, Koillismaa ja Pohjois-Suomi:
Stig Hedberg, Aluejohtaja, Oulu, +358 44 330 3132, stig.hedberg@inhunt.fi

Keski-Suomi:
Raimo Kielinen, Aluejohtaja, Jyväskylä, +358 400 660 746, raimo.kielinen@inhunt.fi

Pohjois- ja Etelä Savo, Pohjois- ja Etelä Karjala:
Heikki Ovaskainen, Aluejohtaja, Kuopio, +358 40 843 9221, heikki.ovaskainen@inhunt.fi

Päijät-Häme ja Kymen alue:
Timo Viljakainen, Aluejohtaja, Lahti. +358 40 503 5554, timo.viljakainen@inhunt.fi

Hae paikkaa